Як користуватися

Для правильної роботи з сайтом рекомендуємо використовувати такі браузери:

Microsoft Internet Explorer 6 та вище, Mozilla Firefox 2 та вище, Google Chrome.

Наш сайт CulOnline.com.ua призначений для користування книгами видавництва ТОВ "Центр учбової літератури" через веб-інтерфейс на умовах платного доступу. Користувач, який сплатив вартість доступу до пакету книг, отримує на протязі передплаченого періоду:

  • доступ до користування книгами, які входять на даний момент до сплаченого пакету (книги можна читати з екрану з спеціального інтерфейсу);
  • доступ до користування новими книгами, які надруковані протягом періоду передплати та додані в пакет.

Запрошуємо скористатися Пробним пакетом для ознайомлення можливостей системи і прийняття рішення про передплату. Просто зареєструйтеся в системі, отримайте логін, пароль і Ви матимете доступ до кількох повнотекстових книг.

Для того, щоб передплатити доступ до пакету книг, необхідно:

  • зареєструватися на сайті, заповнивши нескладну анкету;
  • звязатися з менеджерами за адресою montag73@gmail.com або зателефонувати за тел. (050) 411-33-61
  • найближчим часом Вам виставлять рахунок за вказаними контактами.
  • після сплати рахунку Вам повідомлять про можливість користування доступом до книг
  • в подальшому просто заходьте в свій розділ, використовуючи логін і пароль, і користуйтесь нашими книгами.

УВАГА! Вказуйте реально діючу електронну адресу, інакше Ви можете втратити доступ до сплаченого пакету. ТОВ "Центр учбової літератури" ніколи не передає персональну інформацію третім особам.

Всі права на тексти книг, їх фрагменти, рисунки, таблиці належать відповідним авторам, ТОВ «Центр учбової літератури» та іншим особам згідно укладених авторських договорів. Будь-яким чином використовувати тексти книг, їх фрагменти, рисунки, таблиці можна тільки з письмової згоди власників авторських прав. Неправомірне використання предмету авторського права карається законом.